Nieruchomość w San Bartolomeo Al Mare

Bajeczne piękno Włoch zachwyca nie tylko lokalnych mieszkańców, ale także gości z różnych krajów, którzy przyjeżdżają z całego świata, aby podziwiać górskie krajobrazy, popływać w ciepłym, łagodnym morzu, a także skosztować przysmaków narodowej kuchni. Bardzo znane włoskie miasto Liguria, położone na północnym wybrzeżu morza o tej samej nazwie, jest regionem administracyjnym kraju.

W głębi lądu Ligurii znajduje się jeszcze wspanialsze miejsce, przeznaczone na pobyt stały i niezapomniane wakacje, zwane San Bartolomeo al Mare. Jest to społeczność, która połączyła dwa starożytne miasta Rovere i San Bartolomeo. Według legend i dowodów rzeczowych znalezionych w postaci ceramiki możemy śmiało powiedzieć, że osada ta ma bogatą historię, sięgającą czasów starożytnego Rzymu.

To tutaj człowiek może całkowicie zanurzyć się w świat egzotyki. Już wjeżdżając do miasta, na zachód od rzeki Sterii, można zobaczyć tropikalne palmy, drzewa pomarańczowe i cytrynowe, agawy, krzewy i różnego rodzaju kwiaty, które tworzą całe ogrodzenie. Cała społeczność uszlachetniona jest roślinami i ziołami o cudownym odurzającym aromacie. Różnorodną kolorystyką małe włoskie miasteczko przypomina bajkową kreskówkę lub fabułę z dobrej książki dla dorosłych i dzieci. Tutaj możesz jasno i niezapomnianie spędzić podróż poślubną lub rodzinne wakacje. Już w maju sezon plażowy w pełni, bo temperatura powietrza i wody przekracza 25°C. Czułość palącego słońca, przyjemne alpejskie powietrze, czysta woda i ciepłe piaszczyste plaże nie do opisania zachwycają wczasowiczów i rdzennych mieszkańców.

Przestronna promenada i Sanktuarium Madonna dela Rovere, powstałe w XV wieku, to „serce” San Bartolomeo al Mare. Dumni są też mieszkańcy, że na terenie osady znajduje się późnośredniowieczny kościół parafialny, który nadaje miastu zasłonę tajemniczości. Rozwój tego miasta nie stoi w miejscu. San Bartolomeo Al Mare – nieruchomości również nabierają rozmachu i prosperity. Powstają tu niezwykle piękne i przestronne nowe budynki, otwierające swoje drzwi zarówno mieszkańcom Włoch, jak i obywatelom innych krajów.

Osiedlając się w nowym domu wybudowanym nad morzem, człowiek będzie cieszyć się każdym mijającym dniem i cieszyć się pięknem, łagodnym klimatem i egzotyczną przyrodą tego małego włoskiego miasteczka.