Domy i wille w Alassio

Dom w Alassio to marzenie każdego, kto był tu chociaż raz!

Dziś turystyka stała się bardzo nowoczesna, a wielu może sobie pozwolić na kilkukrotne loty w ciągu roku do różnych krajów. Ale będąc chociaż raz w Alassio, zrozumiesz, jak nieporównywalne są tutaj miejsca i że chcesz tu zostać na długo, a niektórzy decydują nawet na zawsze.

Allacio to małe miasteczko, które zajmuje zaledwie 17 kilometrów kwadratowych, ale wychodzi na wybrzeże Liguryjskie, więc klimat tutaj jest po prostu nieporównywalny. Z jednej strony miejsca te chronią góry, z drugiej - jest morze. Ta rzeźba terenu stworzyła bardzo korzystny klimat na Riwierze. W historii tego miasta toczyły się różne wydarzenia, toczyły się tu wojny, były okresy pokoju, odbywały się wspaniałe święta. Często odpoczywały tu wielkie klasyki literatury i sztuki. Prawdopodobnie ich wizyta skłoniła ich do zbudowania muru, na którym każdy własnoręcznie zostawił swoje imię.

Szczególnie spodoba się to miłośnikom antyków, ponieważ znajdą tu wiele ciekawych rzeczy: dzwonnicę z XVI wieku. Sant'Ambrogio, romański kościół Świętego Krzyża, stoi na wzgórzu, tuż przy drodze prowadzącej do Albeny.

Do tych miejsc można dostać się dość szybko, ponieważ kurort Alassio znajduje się na skrzyżowaniu linii kolejowych śródziemnomorskich. A to oznacza, że z każdego zakątka Włoch dojedziesz tu bez żadnych problemów. Z Mediolanu podróż pociągiem zajmie około 2,5 godziny, a do Genui dojedziecie znacznie szybciej, będziecie musieli pokonać dystans 96 km. Miejsca te można naprawdę nazwać niebem na ziemi, więc nierzadko turyści myślą, że fajnie byłoby kupić dom Alassio.

W związku z tym nieruchomości na Wybrzeżu Liguryjskim to nie tylko możliwość przejścia na emeryturę po zakończeniu kariery zawodowej w najprzyjemniejsze dla duszy miejsca, ale także realna szansa na dobre zarobienie pieniędzy. Nawet jeśli nie jesteś jeszcze zainteresowany sprzedażą domu we Włoszech, oczywiście, jeśli masz już dom w Ligurii, wynajęcie go tym samym turystom może być bardzo opłacalne.

Nieruchomości w Alassio nabierają wartości w zależności od tego, gdzie się znajdują. Jeśli więc znajduje się tuż nad morzem, to jest to pierwsza linia brzegowa i nieruchomość w Ligurii, która się tutaj znajduje, uważana jest za elitarną i najdroższą.

Sprzedaż domów w Alassio prowadzona jest przez cały rok i jesteśmy bezpośrednio zaangażowani w tę kwestię, ponieważ jesteśmy na tym rynku od dawna i znamy wszystkie nieruchomości we Włoszech. Żadne ogłoszenie z tekstem „Kupię, wynajmę lub sprzedam dom na Riwierze Liguryjskiej” nie omija nas. Dlatego zaproponujemy Ci największy wybór nieruchomości o różnym przeznaczeniu - własnej rezydencji lub działalności.