Lokalizacja: Albenga

Dom w Albenga na sprzedaż | Kup nieruchomość we Włoszech

Dom w Albengi może stać się przytulnym gniazdem, w którym zgromadzą się wszyscy członkowie rodziny, odpoczywając od pracy i codziennego życia.

Najpiękniejszym pasem europejskiego wybrzeża morskiego jest niewątpliwie Liguria, która podzielona jest na dwie części – zachodnią i wschodnią. Albenga znajduje się po jego zachodniej stronie, a jak twierdzi historia, miasto to było tam jednym z najważniejszych i miało duży wpływ na przebieg jego przebiegu.

Dziś nawet gołym okiem widać, że miasto rozwijało się szczególnie w średniowieczu. Znajdują się tu majestatycznie zniszczone, ale wciąż mocne budowle tamtych czasów. Małe dziedzińce nie są pozbawione swojego uroku i uroku, a czasem można na nich znaleźć freski, które z biegiem czasu już mocno się rozsypały, ale wciąż można wyróżnić wzór.

W Ligurii jest tylko jedno międzynarodowe lotnisko, które znajduje się w Genui. To tylko 80 km od Albengi, więc wielu naszych rodaków woli wynajmować nieruchomość w Albengi na wakacje. Do miasta można więc dojechać w ciągu godziny, a transport kursuje tu cały czas. Możesz zamówić taksówkę lub samochód do wynajęcia, w każdym razie szybko i za rozsądną opłatą zostaniesz dowieziony na miejsce.

Wiele wydarzeń w historii miasta jest związanych z Imperium Rzymskim, a obszar ten wziął swoją nazwę od plemienia Ingaunu i brzmiał wtedy jak Albengaunum. Następnie w 181 roku p.n.e. tereny nadmorskie zagarnął komtur Juliusz Cezar, który po podboju nadał mieszkańcom rzymskie obywatelstwo, a następnie zorganizował reformę mieszkaniową.

Płynie tu rzeka Chenta, na jej prawym brzegu znajdują się ruiny, które kilka wieków temu służyły jako łaźnie publiczne. Już za czasów Cezara przerzucono przez rzekę poligamiczny most. W swoim czasie było to dość aktualne, ale rzeka zmieniła bieg i teraz most łączy starą i nową część miasta.

Będąc tu przynajmniej raz, nie możesz pomóc, ale chcesz kupić dom w Albenga. Lokalne piękno, klimat, kuchnia i gościnni ludzie nie pozostawią nikogo obojętnym. Chcesz tu wracać, a wiele hoteli woli wynajmować nieruchomość na wybrzeżu Ligurii.

Dziś we Włoszech wciąż jest wiele emocji związanych z nieruchomościami. Jest to interesujące dla tych, którzy naprawdę często tu przyjeżdżają lub chcą założyć własny biznes. A do tego bardzo przydatne będzie posiadanie własnej nieruchomości w Ligurii. Nawiasem mówiąc, turyści przyjeżdżają tu przez cały rok, co oznacza, że popyt na dom do wynajęcia w Ligurii będzie stały.

Jeżeli jesteś zainteresowany sprzedażą domu we Włoszech na własny zakup lub masz myśli: „sprzedam dom na Riwierze Liguryjskiej”, to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Sprzedaż domów w Albenga to nasza specjalność. Dobrze znamy okolicę i mamy coś do zaoferowania.