Lokalizacja: Andora

Wynajem willi, domu w Andorze | Wynajem nieruchomości w Ligurii

Wynajęcie willi lub domu w Andorze to najlepszy wybór na komfortowy pobyt.

Marina di Andora to malutkie miasteczko w prowincji Liguria z dostępem do morza. Pomimo tego, że populacja tutejszych mieszkańców nie jest duża, te części są zawsze zatłoczone, ponieważ przez cały rok przyjeżdżają tu tysiące turystów z całego świata. Szczególnie żywa jest tu od wiosny do jesieni, kiedy każdy z własnym akcentem próbuje coś powiedzieć po włosku.

Tutaj znajdziesz rozrywkę nawet dla najbardziej wybrednych urlopowiczów. Tym, którzy nie przepadają więc za aktywnym sportem lub sportami ekstremalnymi, proponujemy spacer po tutejszych ruinach, zobaczenie ruin, kościołów, klasztorów. Znajduje się tu nawet stary zamek, który przetrwał prawie 8 wieków. Kiedyś mieszkali tam ludzie, odbywały się wieczory, odbywały się punkty, zapadały ważne decyzje, rodziły się dzieci, a mogli tam przyjeżdżać tylko wybrani i najbliżsi właścicielom. Ale dziś drzwi są otwarte dla wszystkich, tutaj możesz chodzić, patrzeć, a nawet dotykać wszystkiego, czego chcesz i wyobrażać sobie, jak wyglądało tu wcześniej.

Znajduje się tu również rezerwat przyrody, w którym można zobaczyć ptaki i zwierzęta różnych ras, nawet te wymienione w Czerwonej Księdze. Niezapomniane wrażenie zrobi na Tobie natura i ukojenie – drzewa, góry, morze, to połączenie nie tylko cieszy oko, ale także tworzy niepowtarzalny klimat, który ma dobroczynny wpływ na zdrowie. Tak więc, ze względu na to, że góry ciągną się wzdłuż wybrzeża, nie ma zimnych, porywistych, północnych wiatrów. Nie ma również ostrych zmian temperatury. Sezon kąpielowy w Andorze zaczyna się wiosną i kończy późną jesienią. Śniegu praktycznie nie ma i nawet w połowie grudnia temperatura termometru może dość długo utrzymywać się na poziomie +15 stopni.

Wielu turystów nie chce nocować w hotelu, więc starają się wynająć willę lub dom w Andorze. Wille są zazwyczaj duże, pokoje przestronne, a właściciele ciągle zmieniają ręczniki i pościel – to po prostu luksusowe warunki do wypoczynku, a cena może być nawet tańsza niż w hotelu. Tak więc krótkoterminowa willa w Andorze na przykład na tydzień może kosztować 600-700 euro. Jednocześnie można go usunąć nie samodzielnie, ale w grupie 3-4 osób. W sumie nieruchomość na wakacje w Andorze może kosztować 150-200 euro dla każdego. Stosunkowo jest bardzo tanio, a warunki nawet lepsze niż w hotelu, ponadto nikt nie obudzi Cię rano, bo pora na zaplanowane sprzątanie.

Możesz wynająć willę lub dom w Andorze o każdej porze roku, w różnych odległościach od morza i na dowolny okres.