Jak zarabiać na sprzedaży nieruchomości na Lazurowym Wybrzeżu we Francji i we Włoszech

Nie każdy może zostać agentem nieruchomości na Lazurowym Wybrzeżu we Francji, Monako czy we Włoszech w Ligurii. Ponieważ musisz uzyskać licencję na sprzedaż nieruchomości. We Włoszech nazywa się to patentino, we Francji mandat. Nie można już zostać agentem w Monako, ponieważ obecnie w Księstwie Monako zarejestrowanych jest 120 agencji nieruchomości i nie będą już wydawane żadne licencje.

"Immobiliare russo" SRL - rosyjska agencja nieruchomości na Lazurowym Wybrzeżu we Francji i Włoszech, zaprasza do zostania naszym asystentem. Nie musisz mieć specjalnych zezwoleń i bólów głowy, wszystko to robi nasza agencja. Po prostu przekazujesz nam informacje o konkretnym obiekcie i otrzymujesz prowizję. Zgadzam się, że to proste. Zawieramy z Tobą stosunek umowny i będziesz spokojny o swoje wynagrodzenie. Jesteśmy zainteresowani każdą z Twoich sugestii. Od małego kawalerki w Alassio lub wielomilionowej willi na Cap Ferrat. Pracownicy banku, pokojówki, nianie, kierowcy, gospodynie domowe, opiekunowie – z nami możesz zarabiać i zarabiać.

Nasza agencja nieruchomości idzie z duchem czasu i mamy już dużą sieć wolontariuszy. Możesz dowiedzieć się wszystkich niuansów i szczegółowych informacji dzwoniąc do naszego biura w San Remo. Aleksiej Azarow, jeden z założycieli firmy, przeprowadzi z Tobą wszystkie niezbędne negocjacje i od razu będziesz mógł umieścić swoje propozycje na naszej stronie internetowej i dużych portalach w Rosji.

Jeśli usłyszałeś, że twój sąsiad, pracodawca, znajomy chce sprzedać dom, willę, mieszkanie, mieszkanie, ziemię - zadzwoń do nas i zarabiaj. Cenimy naszą reputację, dlatego współpraca z nami jest bezpieczna i korzystna dla wszystkich stron.

Czekamy na Ciebie w naszym biurze w Sanremo!