Gdzie jest najlepsze miejsce do życia we Włoszech?

Często jestem pytany: którą prowincję, miasto we Włoszech wybrać do zamieszkania?

Jeśli zdecydujesz się zmienić coś w swoim życiu i raz na zawsze połączyć przyszłość ze wspaniałym krajem takim jak Włochy, ten artykuł jest dla Ciebie!

Kochasz morze, znosisz upały, nie męczą Cię hałaśliwi Włosi, ile masz kapitału na koncie, co zamierzasz zrobić, czy liczysz na dochód, otwierasz biznes, myślisz o własnym domu lub mieszkanie - to pytania, na które należy odpowiedzieć przed szukaniem domu.

Każda prowincja, miasto Włoch nie jest do siebie podobne, są plusy i minusy.

RZYM – to miasto we Włoszech będzie wymagało „ciężkiego” portfela, a praca nie jest taka prosta. Ale środek świata)))

Region Lazio dla miłośników widoku z okna - są tu niesamowite krajobrazy.

Chcesz żyć na obcasach włoskiego buta? To najlepsze miejsce dla miłośników pysznej gastronomii. Jeśli jesteś towarzyszem przygód, polem działania dla inwestycji w tym regionie.

Jeśli nie zamierzasz pracować we Włoszech, ale cieszyć się morzem i słońcem, to jesteś prosto na Sycylię. Klimat, morze z niekończącymi się brzegami, pyszne jedzenie. A koszt mieszkania jest na poziomie ceny do jakości

Jesteś z natury romantykiem - pomyśl o Veneto. Nie wszystkie miasta prowincji o drogim standardzie życia, na przykład Werona, Belluno o wysokim standardzie życia, a koszt nieruchomości jest znacznie niższy. Nawiasem mówiąc, apartamenty w Weronie mają gorszą wartość niż inne miasta w regionie.

Jeśli chcesz wszystkiego na raz: średniowieczne pałace, pyszna kuchnia, trufle - to bezpośrednia droga do Piemontu. Oprócz Turynu w regionie są inne miasta, w których poziom życia jest dość wysoki. Czy wiesz, że mieszkańcy Piemontu są zasłużonymi z całych Włoch, to taka podpowiedź!)))

Rozumiem, że bardzo trudno jest zdecydować się na miejsce na mapie Włoch! Radzę przyjechać na wakacje i zamieszkać w różnych regionach, a tam sprawa się pojawi.

I będę nadal opowiadać o najlepszych miejscach we Włoszech.