Ile kosztuje umeblowanie domu we Włoszech

Usługi

Obliczanie kosztów umeblowania nowego domu we Włoszech

Planujesz kupić dom we Włoszech, a proces już trwa? Ale nagle pojawia się pytanie: ile będzie kosztowało umeblowanie domu? To opcja, gdy chcesz mieć wszystko według własnego gustu.

Natychmiast pojawiają się pytania: gdzie kupić? Jeśli chcesz obejść się bez drogiego projektanta, istnieje wiele witryn do naprawy i znajdowania mebli.

Nie używałem go, ale niektórzy kupują meble i dokonują napraw przez eBay.Wielu Włochów robi zakupy za pośrednictwem platform internetowych, co oszczędza dużo czasu, a często i pieniędzy.

Ile więc kosztuje umeblowanie domu we Włoszech? Oczywiście wszystkie statystyki są dość przybliżone i zależą od potrzeb i regionu.

Przyszli właściciele lub najemcy we Włoszech, którzy chcą wyposażyć swoje domy, kierują się średnio 800-1000 euro. Obejmuje to: Zazwyczaj zmiany wnętrz w celu dostosowania domu do własnych upodobań, malowanie ścian, zmianę sypialni lub wprowadzanie ulepszeń w łazience.

Prawie wszyscy ankietowani powiedzieli, że zainwestowali w nowe meble, aby wyremontować swój dom. Średnia cena zakupu dla wielu osiągnęła około 800 euro. Główne wydatki na sprzęt AGD: zmywarka i pralka, lodówka to główne zakupy przy przeprowadzce do nowego domu.