Włoscy architekci zasłynęli w historii jako najbardziej zręczni i oryginalni mistrzowie. To Włosi zbudowali Petersburg, czyniąc to miasto tak eleganckim i kochanym przez wielu. A dziś ich sława nie blednie, więc ci, którzy szanują i cenią włoski styl i chcą budować swój budynek w tym kierunku projektowania, wolą się do nich zwrócić.

Z reguły każdy, przygotowując się do budowy własnego domu, do stworzenia swojego projektu podchodzi z własnego, indywidualnego stanowiska, dlatego typowe modele konstrukcji nie spełniają wymagań klientów. Dlatego bardzo ważne jest, aby projekt został stworzony przez kompetentną, znającą się na rzeczy osobę, która uwzględni nie tylko cechy techniczne projektu, ale także styl budowy. Architekt we Włoszech to dość poszukiwany zawód, który wymaga wielu lat ciężkiej pracy.

Nie każdy specjalista będzie w stanie wykonać dowolny projekt domu lub mieszkania bez niezbędnego doświadczenia zawodowego. Ponadto projektowanie we Włoszech podlega ścisłemu nadzorowi prawnemu, więc wejście w ten obszar dla amatorów jest prawie niemożliwe. Nasza firma oferuje wyjątkową możliwość zamówienia projektu u prawdziwych włoskich architektów i projektantów. A jednocześnie nie ma znaczenia, co planujesz zbudować - własną willę, centrum handlowe, restaurację czy kompleks turystyczny.

Jednocześnie projekt może być realizowany w dowolnym kraju na świecie. Ale jeśli planujesz budowę swojej nieruchomości na terenie tego kraju, to najwłaściwszą decyzją byłoby skontaktowanie się z nami, ponieważ budujemy we Włoszech od wielu lat. Naszym klientom towarzyszymy na wszystkich etapach prac, zarówno projektowych, jak i budowlanych. To zawiera:

- opracowanie projektu projektu;

- stworzenie projektu roboczego;

- konsultacje;

- kosztorysy i sprawozdania z pracy;

- podpisanie umowy o przystąpieniu do pracy;

Wszystkie dokumenty wystawiane są w języku rosyjskim, w naszej kadrze pracują znakomici tłumacze. Ile kosztują nasze usługi? Usługi prawdziwych włoskich projektantów i architektów kosztują dużo pieniędzy, ale nasi partnerzy są gotowi dać naszym klientom dobry rabat, więc nie trzeba być osobą bogatą, aby móc zapłacić za swoją pracę.

Zrealizujemy każdy pomysł zgodnie z Twoimi upodobaniami smakowymi i pamiętaj o uwzględnieniu Twojego budżetu. Śmiało gwarantujemy, że projekt o dowolnej złożoności zostanie zrealizowany wspólnie z Państwem i odda indywidualność i elegancję. Dzięki kompetentnym specjalistom z różnych dziedzin konstrukcyjno-projektowych oraz dużemu doświadczeniu w pracy możemy zagwarantować wykonanie projektu o dowolnej złożoności i na dowolnym placu budowy.