Region Lombardii nad jeziorem Como

We Włoszech jest wiele pięknych jezior. Jednym z nich jest najpopularniejsze jezioro Como. Wiesz dlaczego? Ponieważ tutaj wiele znanych osobistości i światowych celebrytów kupiło nieruchomości i cieszy się pięknem i spokojem tych miejsc.

Na przykład Brad Pitt, George Clooney, Bill Gates, Ronaldinho i tuzin innych znanych aktorów, polityków i biznesmenów lubią odpoczywać tutaj w swojej osobistej willi nad jeziorem Como. Chcesz zobaczyć, jak urządzona jest willa gwiazd? To raczej nie zadziała. Wejście do ich domeny jest prawie niemożliwe, ale patrzenie z daleka jest realne.

Ale nie myśl, że ludzie przyjeżdżają nad jezioro Como, aby patrzeć na domy gwiezdnych ludzi, przyjeżdżają tu ze względu na samo Como.

Jezioro Como to prawdziwa gratka dla oczu: stare domy, włoscy rybacy, góry pokryte zielenią, bujna roślinność wzdłuż wybrzeża. Wszystko razem sprawiło, że okolice Como stały się prawdziwą rajską włoską oazą, w której wielu Włochów marzy i marzy o spędzeniu reszty życia. Ale do tego trzeba znaleźć na wybrzeżu zaciszny zakątek, bo tłumy turystów przerywają ciszę i spokój, choć rano, kiedy jest mało ludzi, króluje tu prawdziwa sielanka.