Prace remontowe we Włoszech, budowa domu, willi, mieszkania i mieszkania

Witamy znajomych na naszej stronie internetowej poświęconej nieruchomościom we Włoszech, Francji i Monako. Nazywam się Alexey Azarov i mój zespół specjalistów i przeprowadzam we Włoszech, a mianowicie w regionie Ligurii, a także na Riwierze Francuskiej i Księstwie Monako, naprawę i budowę nie tylko domów, ale także naprawiamy wille , apartamenty, lokale biurowe.


Zajmujemy się tym zawodowo od 15 lat, a od 6 lat we Włoszech, Monako i na Riwierze Francuskiej. Prace wykonywane są z wysoką jakością, gwarantowaną terminowo, przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Na życzenie klienta każdy rodzaj prac wykonywany jest w kierunku, stylu i designie.

Naprawy wykonujemy niedrogo, jeśli budżet klienta jest niewielki. Średnio naprawa 1 m2 z materiałem kosztuje 500 euro, a my pomagamy w wyborze i ukierunkowaniu tego lub innego materiału, abyś mógł zaspokoić swój budżet. Jeśli chodzi o budowę, minimum m2 kosztuje 1200 euro przy materiałach na średnim poziomie, jeśli budżet na to pozwala, np. wysokiej klasy materiały to już od 2500 euro. Wszystko zależy od Twojego budżetu, do którego się dostosowujemy.

Nad płatnością pracujemy etapami iz umową gwarancyjną. Gwarancja trwa od 2 lat do 10 lat w zależności od rodzaju wykonywanych przez nas prac. W przypadku wszystkich pytań prosimy o kontakt a@azarovs.ru lub telefonicznie +39 3884227146