Nieruchomości w San Lorenzo al Mare

San Lorenzo al Mare to popularne turystyczne miasto gminne położone w regionie Liguria we Włoszech. Patronem tego miejsca jest San Lorenzo. Populacja tego miasta to nieco ponad 1000 osób, ale mimo to jest absolutnie wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego pobytu.

San Lorenzo al Mare zostało założone w drugiej połowie XII wieku. Według starożytnej tradycji w tych miejscach zatrzymywała się Maria Magdalena w drodze z Ziemi Świętej do Marsylii. Następnie zbudowano tu świątynię, nazwaną na jej cześć. Kościół Santa Maria Maddalena jest nadal czynny, a jeśli znajdziesz się w tym mieście, po prostu musisz odwiedzić starożytną świątynię. Święto św. Marii Magdaleny obchodzone jest tutaj 22 lipca. A 10 sierpnia San Lorenzo al Mare świętuje dzień miasta i patrona San Lorenzo.

W dzisiejszych czasach odbywają się tu hałaśliwe i wesołe święta, z których słyną Włochy. San Lorenzo al Mare to prawdziwa oaza ciszy i spokoju, słynąca z luksusowych plaż. Plaże posiadają nowoczesne boiska do koszykówki i siatkówki, centra nurkowe i korty tenisowe. Są tu przytulne restauracje i kawiarnie, w których można skosztować lokalnych arcydzieł gastronomicznych. W sercu tego małego miasteczka znajduje się port morski Marina San Lorenzo. W porcie może jednocześnie zakotwiczyć ponad 300 łodzi i kutrów o wielkości od 6 do 20 metrów. Każdy może wynająć jedną z łodzi i udać się w ekscytującą podróż morską wzdłuż wybrzeża, a nawet udać się na francuską Korsykę.

Stare centrum miasta nie pozostawi obojętnym nawet doświadczonym turystom, którzy odwiedzili wiele egzotycznych miejsc na świecie. Tutaj historia starożytna i nowoczesność przeplatają się w zaskakujący sposób, co wnosi niezwykły smak do codziennego życia. Ponadto turyści są tu bardzo lubiani i zawsze szczerze iz prawdziwą radością przyjmują gości. Dziś nieruchomości w San Lorenzo al Mare cieszą się stałym zainteresowaniem kupujących. Nic w tym dziwnego, bo łagodny klimat i rozwinięta infrastruktura sprawiają, że to miasto jest idealne do zamieszkania. Miasteczko stopniowo się rozwija i staje się coraz wygodniejsze.

Kupując w SAN LORENZO AL MARE REAL ESTATE dokonasz właściwego wyboru i dokonasz opłacalnej inwestycji. Osobno warto zwrócić uwagę na dość demokratyczny koszt mieszkania i niezwykle korzystne warunki życia.