Nieruchomość w Andorze, Liguria

Andora Lands to miasto we Włoszech, położone w regionie Ligurii, w prowincji Savona. Patronami tego miejsca są święci San Filippo apostolo i San Giacomo il Minore, a dzień miasta obchodzony jest 3 maja. Populacja miasta to nieco ponad 7000 osób, ale jest wszystko, czego potrzebujesz do komfortowego pobytu.

Od 1986 roku Andora jest wyróżniona prestiżową nagrodą Błękitnej Flagi za wysoką jakość wody morskiej w wodach miejskich bez przerwy. Wybrzeże Andory obmywane jest krystalicznie czystymi wodami Morza Śródziemnego. Dno morskie można tu zobaczyć nie tylko w spokojne dni, ale także wtedy, gdy morze jest lekko wzburzone.

Andora słynie ze wspaniałych piaszczystych plaż ciągnących się wzdłuż całego wybrzeża. Również te miejsca są idealne do nurkowania. Skaliste dno morskie jest zaśmiecone szczątkami statków, które zatonęły podczas II wojny światowej. Do dyspozycji miłośników tego sportu jest kilka ośrodków szkolenia nurkowego. Jest też przystań dla łodzi i jachtów, regularnie odbywają się regaty żeglarskie. Najbardziej znaną atrakcją tych miejsc jest starożytny zamek zbudowany w XIII wieku. Przyciąga turystów i most rzymski, zbudowany w średniowieczu. Miłośnicy dzikiej przyrody mogą odwiedzić rezerwat, w którym można obserwować zwierzęta i ptaki w ich naturalnym środowisku. Andora nadaje się do zwiedzania o każdej porze roku, ale najlepiej wybrać się tu latem.

Życie w mieście kipi od rana do późnego wieczora. Nic dziwnego, że latem przyjeżdżają tu tysiące turystów z całej Ziemi. Dlatego wynajęcie tutaj nieruchomości nad morzem może nie być tak łatwe, jak byśmy chcieli. Decydując się na wyjazd do tego włoskiego miasteczka na długo wyczekiwany urlop, warto wcześniej zadbać o wynajem. Dzięki temu znajdziesz dokładnie te mieszkania lub domy, które w pełni zaspokoją wszystkie Twoje wymagania. Ale wraz z początkiem sezonu nie będzie łatwo znaleźć odpowiednią opcję.

W ostatnich latach nieruchomościami w Andorze wzrosło zainteresowanie nie tylko najemców, ale także inwestorów. Powody ekscytacji są całkiem zrozumiałe, ponieważ mieszkanie, willa czy działka w tym kurorcie to naprawdę opłacalna inwestycja. Sprzedaż nabytej tu nieruchomości za kilka lat przyniesie bardzo dobre dywidendy. Tak, a wynajem mieszkań lub willi w Andorze jest poszukiwany, co oznacza, że możesz uzyskać z tego dobry dochód. Ceny nieruchomości tutaj rosną z roku na rok, więc jeśli zdecydujesz się coś kupić tutaj, lepiej zrobić to teraz. Jednocześnie nie należy zadawać sobie pytania „ile kosztuje mieszkanie lub dom w Andorze?”. Ceny tutaj są więcej niż rozsądne.