Nieruchomość w Brescii

Sprzedaż nieruchomości: domy, apartamenty, wille w Brescii.

Brescia to prowincja Włoch będąca częścią regionu Lombardia.
W Brescii znajdują się trzy szerokie jeziora: Idro, Iseo i Garda. W północnej części województwa leży pasmo Adamello-Presanella.

Architektura Brescii jest naprawdę imponująca. Zbierane są tu różne style: od renesansu po barok, od weneckich placów po ruiny starożytnych rzymskich placów i niesamowite arcydzieła malowideł naskalnych.
W Brescii można udać się na Piazza Loggia, który bardzo przypomina majestatyczny San Marco. Odwiedź Piazza Paolo i Plac Katedralny Na tym placu znajdują się nowe i stare katedry ze wspaniałymi płaskorzeźbami i łukami.

Tutaj można również zobaczyć Ratusz, stary teatr i dom skarbca. Brescia ma ulicę muzeów, w której mieści się wiele muzeów poświęconych historii i kulturze prowincji. Na samym końcu ulicy stoi piękna Świątynia Kapitolińska i Plac Foro.
Koniecznie zobacz kościoły św. Giovanniego, Marii i Klemensa. Ze wzgórza Chidneo odkryj piękne okolice Brescii i przejdź się wzdłuż blanków zamku Visconti. Kolejnym miejscem, którego nie można przegapić, jest Tosio Martingengo Pinakothek.