Dom w Roquebrune Cap Martin

Dom w Roquebrune Cap Martin to marzenie każdego, kto był tu chociaż raz!

Na południu francuskiego wybrzeża znajduje się małe miasteczko, które zajmuje tylko dziewięć kilometrów kwadratowych powierzchni, ale na zawsze zagnieżdża się w sercu każdego odwiedzającego. Te niekończące się zielone przestrzenie sprawiają, że patrzysz na siebie godzinami. Jest tam mały taras widokowy, z którego widać, jak morze wychodzi poza horyzont, a nawet kilka sąsiednich miast. I tu rodzi się marzenie o domu w Roquebrune Cap Martin.

Ludzie często przyjeżdżają tu na wakacje, ale kto choć raz tu był, nie może odmówić sobie przyjemności powrotu. A niektórzy zaczynają się zastanawiać, ile kosztuje sprzedaż domów w Roquebrune Cap Martin, bo nieruchomości na Riwierze Francuskiej są zawsze w cenie.

To tutaj znajduje się dość duża ilość dziedzictwa architektonicznego. Jednym z takich zabytków jest zamek, który powstał w X wieku naszej ery. Doskonale zachował swój pierwotny wygląd, ma nawet loch, a miejscowe legendy mówią, że duch kobiety spaceruje po nim nocą. Znajduje się tam również kaplica, która została zbudowana w XV wieku, jest poświęcona Bogu, z wdzięczności za to, że uwolnił On od zarazy, która tu długo chodziła i zdziesiątkowała jedną trzecią ludności. Ale pomnikiem przyrody jest stuletnie drzewo oliwne. Historia milczy przez kogo została zasadzona, ale zaskakuje nie tylko swoim wiekiem, ale także swoim, sięgającym szesnastu metrów, obwodem.

Miłośników kontemplacji pięknych krajobrazów i spacerów na piechotę zachwycą specjalnie wyposażone ścieżki, które prowadzą ich na taras widokowy. Sportowcy również będą zadowoleni z wypoczynku, gdyż wybudowano tu i doskonale funkcjonują centra fitness, baseny i innego rodzaju obiekty sportowe. A ponieważ w mieście jest wszystko, co potrzebne do pełnoprawnego życia tu nowoczesnego, przyzwyczajonego do komfortu człowieka, to nieruchomości w Roquebrune Cap Martin cieszą się niespotykaną popularnością. Nawet ci, którzy przyjechali tu po raz pierwszy, marzą o kupnie domu w Roquebrune Cap Martin, ponieważ piękna, które zobaczysz na własne oczy, nie może oddać żadna kamera wideo.

Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą domu w Roquebrune Cap Martin, ponieważ jesteś jego szczęśliwym właścicielem i myślisz o jego sprzedaży i kupnie większej ilości, lub po prostu chcesz go kupić, będziemy mieli wiele ofert na Ciebie, co oznacza, że dom Twoich marzeń prawie został odnaleziony...