Willa w Villefranche-sur-Mer to najlepszy zakup nieruchomości, jaki kiedykolwiek miałeś. Z okien roztacza się fantastyczny widok na morze, od włoskiego wybrzeża po góry Esterel. Ekskluzywne luksusowe wille w Villefranche-sur-Mer to luksusowe osiedle, gustownie urządzone i zaprojektowane w wyrafinowanym stylu. Wille te mają windę, kilka sypialni, łazienki, gabinet i basen.

Miasto Villefranche-sur-Mer, które dziś jest spokojnym i ulubionym miejscem wypoczynku wielu turystów, było kiedyś wydzierżawione flocie rosyjskiej, a później amerykańskiej. Wcześniej często musiał odpierać ataki piratów, dla czego musiał wybudować dwie fortece, które dziś są tak dobrze zachowane, że w jednej z nich mieści się ratusz.

Przyjeżdżający tu turyści zatrzymują się nie tylko w hotelach, niektórzy wolą wynająć nieruchomość w Villefranche-sur-Mer. Zostało to zauważone od dawna, ale wynajmowane wille i domy są znacznie wygodniejsze niż hotele, a jeśli przyjedziesz na wakacje w grupie i podzielisz między siebie całą cenę wynajmu, okaże się to jeszcze bardziej opłacalne. A ktoś nie poprzestaje na wynajmie, a nawet postanawia kupić willę w Villefranche-sur-Mer. Jest kilka powodów tego kroku. Przede wszystkim od dawna zaczęli inwestować w nieruchomości na Riwierze Francuskiej, ponieważ zauważyli, że w ten sposób łatwiej jest oszczędzać finanse, a po obejrzeniu wystarczającej liczby luksusowych willi w Villefranche-sur-Mer naprawdę chcę stać się właścicielem tego samego.

Tak więc, jeśli jesteś zainteresowany kupnem lub sprzedażą willi w Villefranche-sur-Mer, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Od dawna działamy w tym segmencie rynku, zgromadziliśmy dużą bazę ofert, poza tym dokładnie wiemy, na jaki rodzaj nieruchomości należy zwrócić uwagę, a na co nie marnować czasu.