Przegląd wartości rynkowej nieruchomości według dzielnic Mediolanu

W tym artykule zdradzę tajemnice tylko dla Ciebie: gdzie warto w Mediolanie. Jak rozumiesz, koszt w naszym burzliwym czasie jest przybliżony, ale nie pozbawiony adekwatności)))

Oczywiście Mediolan, jak każde inne miasto we Włoszech, jest podzielony na droższe dzielnice centralne, a także odległe obszary. Tam, gdzie ceny nieruchomości są bardziej demokratyczne.

Więc co mówią statystyki.

W historycznej części Mediolanu, koszt mieszkania wynosi około 10.000 euro za metr kwadratowy. m.

Jeśli spacerujesz po centralnych dzielnicach, to w Brera-Montenapoleone metr kwadratowy kosztuje około 12 tysięcy euro, ale to nie jest limit. Są domy, w których 20 000 euro za mkw. m jest uważany za normalny. Nie omijamy prestiżowych dzielnic miasta - Brera, San Babila, Castello foro Bonaparte - gdzie kupujący gotowi są wydać 15 000 euro za mkw. m.

Ale to nie jest granica! Doświadczeni ludzie twierdzą, że rynek w Mediolanie nie osiągnął jeszcze szczytu. Czekamy na koniec kwarantanny i wtedy przyjdzie czas i gwałtowny wzrost inwestycji w nieruchomości w tym mieście.

Czy byłeś w okolicy Isola? Wybierz się na spacer i zobacz wille w stylu Liberty. Podziwiaj najwyższy wieżowiec we Włoszech, Unicredit Tower Ceny za metr kwadratowy w tym budynku rosną wraz z wysokością budynku))) Była cena 8000 euro za metr kwadratowy. m., ale to tyle, drobiazgi)))

Idziemy dalej od centrum Mediolanu w poszukiwaniu bardziej ekonomicznego mieszkania.

Dotarliśmy do kwater na obrzeżach miasta Affori, Boviza, Bisceglie, gdzie można kupić mieszkanie w nowym budynku za 3500 euro za mkw. m.

Jeśli jesteś miłośnikiem sztuki, to jesteś w okolicy Via Tortona, gdzie znajdują się galerie i sale wystawowe. Tam ceny mieszkań wahają się w granicach 4000 - 5000 euro za mkw. m

Dla młodych i energicznych miejsce w ulubionej dzielnicy Navigli, gdzie nocne życie Mediolanu toczy się pełną parą, wiele sklepów i gdzie cena za metr kwadratowy to około 5000 euro.

Gdzie są tańsze mieszkania w Mediolanie?

Można wziąć pod uwagę dawny obszar przemysłowy Lambrate-Udine , koszt mieszkania tutaj wynosi 4000-5000 euro za mkw. A w rejonie Badgio z bardzo przystępnymi cenami nieruchomości można kupić za 2000 euro za metr kwadratowy. m.

Zasugerowałem - twój wybór! Jeśli będę w kontakcie, proszę o kontakt!