Nieruchomość w Riva Ligure

Małe miasteczko Riva Ligure, położone na wybrzeżu Morza Śródziemnego, jest typowym liguryjskim miasteczkiem, pełnym szczególnej aury i spokoju. Miasto ma bardzo dogodną lokalizację, ponieważ miasto Sanremo znajduje się 11 kilometrów od niego, region Imperia jest oddalony o 15 kilometrów, a miasto Arma di Taggia jest oddalone o około pięć kilometrów.

Włoskie miasto Riva Ligure położone jest wzdłuż wybrzeża morskiego i wzdłuż wspaniałej alei palmowej. Oprócz plaży i najczystszego morza miasto ma coś do zaoferowania swoim stałym mieszkańcom i gościom. Na przykład dla miłośników długich spacerów przygotowano specjalną ścieżkę rowerową, która znajduje się między wybrzeżem morskim a krzakami. Dodatkowo 15 kilometrów od miasta znajduje się duży klub golfowy Castellaro (9 dołków na 33 par), który jest czynny przez cały rok, dzięki ciepłemu i łagodnemu śródziemnomorskiemu klimatowi. Ponadto niedaleko klubu golfowego znajduje się również port turystyczny Marina degli Aregai z 900 miejscami na łodzie jednocześnie.

Wszystko to pozwala zamienić Riva Ligure w prawdziwy raj, w którym naprawdę możliwe jest wygodne życie i dobry wypoczynek. Przez taki raj nie mogli przejść obojętnie turyści, których z roku na rok przybywa, ani zamożni biznesmeni, którzy coraz częściej zwracają uwagę na to małe miasteczko na liguryjskim wybrzeżu Włoch. Dziś w tym mieście Włochom i mieszkańcom innych krajów wystawionych jest na sprzedaż wiele obiektów, wśród których można wyróżnić zarówno małe apartamenty, jak i luksusowe wille. Jednocześnie w większości przypadków nieruchomość ta położona jest kilkadziesiąt metrów od morza, co pozwala stworzyć wspaniały widok z okna i stwarza wszelkie warunki do przyjemnych spacerów wzdłuż wybrzeża o zachodzie lub świcie.

A czy może być coś lepszego na dobry odpoczynek z dala od zgiełku współczesnej cywilizacji? Jeżeli interesuje Cię możliwość nabycia nieruchomości w mieście Riva Ligure lub w jakimkolwiek innym mieście na liguryjskim wybrzeżu Włoch, nasza firma pomoże Ci w doborze konkretnych obiektów i wykonaniu różnych dokumentów. Posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie i możemy zagwarantować pełne bezpieczeństwo i poufność obrotu nieruchomościami we Włoszech.